KŘÍŽ průmyslové podlahy   >   Průmyslové podlahy   >   Průmyslové stavby

Průmyslové stavby


Průmyslové betonové podlahy

Tento typ podlah je vhodný zejména do výrobních a skladových prostor, velkokapacitních parkingů, pro venkovní manipulační plochy, pro podlahy supermarketů a dalších.

Konstrukce podlah jsou prováděny z kvalitního betonu. Výztuž je převážně rozptýlená, tzn. za použití ocel. nebo polypropylenových vláken. V menší míře je používana výztuž ocel. kari sítěmi.

Povrch je strojně zahlazen do hladké bezprašné podoby. Odolnost povrchu v obrusu je zvýšena použitím minerálního vsypu, který vytváří s nosnou konstrukcí monolitickou jedinou vrstvu. Druh použitého vsypu je zvolen podle náročnosti provozu. Výsledný povrch průmyslové podlahy je pak opatřen ochranným a uzavíracím nástřikem pro zvýšení nenasákavosti a odolnosti proti olejům a jiným ropným produktům.

Dilatace jsou dodatečně prořezávány a vyplňovány tak, aby jejich rozmístění plně vykrývalo síly vznikající od smršťování betonu a nevznikly tak divoké trhliny.

Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy Průmyslové betonové podlahy

Tenkovrstvé podlahy

Tento druh podlahy je vhodný zejména při rekonstrukcích starých podlah, kde je požadována nebo omezena tloušťka vrstvy od 5 do 30 mm.

Konstrukce podlahy je tvořena vysoce odolnou směsí, která je nanesena na očištěnou, popřípadě ofrézovanou nosnou plochu. Přídržnost je zajištěna adhezním můstkem.

Povrch podlahy je opět strojně zahlazen do hladké podoby.

Dilatace není nutné provádět a proto je tento druh podlahy vhodný do provozů, kde jsou požadovány bezespáré druhy podlah.

Tenkovrstvé podlahy Tenkovrstvé podlahy Tenkovrstvé podlahy Tenkovrstvé podlahy Tenkovrstvé podlahy Tenkovrstvé podlahy

Rychlý kontakt

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:
Prosím opište kód:
  


© 2023 KŘÍŽ průmyslové podlahy s.r.o., Všechna práva vyhrazena.